PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115176}

Moja matka woli kobiety

A mi madre le gustan las mujeres
6,5 495
ocen
6,5 10 1 495
Moja matka woli kobiety
powrót do forum filmu Moja matka woli kobiety

Uwielbiam filmy, na które przydkiem się natchnąłem, o których nic albo mało słyszałem, no i który tak miło potrafi zaskoczyć. A co najważniejsze dla mnie, że film ten subtelnie przemyca głębsze refleksje. Bardzo udana produkcja.
A tak poza tym to kolejny film gdzie Leonor Watling pokazuje klasę. Zabujałem się w niej. Zjada te wszystkie sztampowe cipy z Hollywoodu na śniadanie, zarówno talentem jak i urodą, którą odkrywa się wraz z trwaniem filmu. Brawo!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9
herbatkaherbatnik

Zgadzam się sam lubię oglądać produkcje mało znane i które nie są przereklamowane typu "Titanic" , ogólnie produkcje hiszpańskie są dobre zawsze oryginalne i nie spotykane nie jak większość filmów USA nagranych na jedno kopyto , gdzie tylko obsada się zmienia a tematyka jest zawsze taka sama. Ten film był świetny poruszono w nim temat homoseksualizmu i nagrano w ciekawy i zabawny sposób. Polecam ludziom którzy lubią oryginalność.

ocenił(a) film na 7
nicolas39

Produkcje malo znane ogolnie czy tylko hiszpańskie?

ocenił(a) film na 6
herbatkaherbatnik

Nie powiem, ze film mi sie nie podobal, ale tez mnie nie powalil... Z jednej strony chcialam w koncu odciecia od konwencji filmow Almodovara, ale z drugiej - brakowalo mi tutaj troche jego pieprzyka :D

I nie tylko Ty zabujales sie w Leonor Watling, ja rowniez.. :D:D mimo ze widzialam juz ja w innych filmach, w ogole nie skojarzylam.. ;)

herbatkaherbatnik

Ja trafiłam na ten film przypadkowo i nie zawiodłam się, wręcz przeciwnie, ten film mnie zachwycił! Był śmieszny, ale nie był bajką, którą w większości są prawie wszystkie dzisiejsze produkcje... Nie powiem, że Leonor się mi nie podobała, ale jednak mnie bardziej zaintrygowała postać, którą grała Silvia Abascal- mianowicie Sol :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones