PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817405}

Toy Boy

6,7 11 408
ocen
6,7 10 1 11408
Toy Boy
powrót do forum serialu Toy Boy

Właśnie jestem świeżo po obejrzeniu. Końcówka wbiła mnie w fotel.

Kino na czasie, o odpowiedniej temperaturze, trzymające w napięciu przez wszystkie 13 odcinków, może za wyjątkiem kilku minut z finałowego.
Wszystkie motywy hiszpańskiego kina poruszone i wielkie brawo, bo wyszło im to wybitnie.

Kilka wątków otwartych i pytanie, czy zostanie to kontynuowane w 2. sezonie, czy taki był pomysł na ten serial.

Biorąc pod uwagę globalną sytuację, nieprędko możemy spodziewać się drugiego epizodu. A serial na antenie od ponad półroku.

Maria Pedraza 11/10!

ocenił(a) serial na 3
pbartosik

Moja subiektywna ocena jest niestety zupełnie odmienna. Początkowo rzeczywiście bardzo podobał mi się serial, ale im dalej w las, tym gorzej.

Rozwleczone do granic wytrzymałości. Nie dość, że az 13 odcinków na tak przewidywalną historię, to jeszcze każdy odcinek ponad godzinę. Szkoda czasu i nerwów.

Większość postaci w filmie ostro irytuje. Za dużo bohaterzenia mocno związanego ze skrajną głupotą.

Bohaterowie co chwilę jadą sami bawić się w śledczych, Policję i jeszcze kto wie w kogo, oczywiście sami, bez wsparcia. Mocno irytujące to było już od połowy sezonu.

Dosłownie zmęczyłem ten serial. Gdyby pojawił się drugi sezon nie będę go raczej oglądał. Jeden główny otwarty wątek (jeden ze zbirów pozostaje wolny) nie jest warty marnowania kolejnych kilkunastu godzin życia.

ocenił(a) serial na 3
Daniel8919

Zgadzam się, ależ to było nudne i rozwleczone. Jedynym jasnym punktem były liczne tańce toy boyów, no ale to trochę mało żeby uratować poza tym bardzo kiepską produkcję.

ocenił(a) serial na 10
pbartosik

Mnie podobała się prawie każda minuta. Trzymający w napięciu całe 13 odcinków. Świetny!

pbartosik

W końcu ktoś docenił grę Marii Pedrazy! Inna ocena dla niej być nie mogła. Tylko co z nią dalej...? Co do całej recenzji, tak samo się zgadzam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones