PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644122}

Wieczni kowboje

Una Pistola en cada mano
5,8 207
ocen
5,8 10 1 207
Wieczni kowboje
powrót do forum filmu Wieczni kowboje

Witam, na film natrafiłem całkowicie przypadkowo a na oglądniecie złożyło się parę spraw m. in.
przekonały mnie opinie filmowców, fakt że kino europejskie stoi ostatnio na całkiem przyzwoitym
poziomie a do tego całkiem niezła nota filmu. Niestety już od samego początku, od pierwszego
dialogu miałem wrażenie, że film jest mocno naciągany, mianowicie wieje nudą, jednak dałem mu
szanse, niestety na próżno...dla mnie to stracona, wyrwana godzina trzydzieści z mojego życia.
Bardzo NIE polecam!!!

abdul85

Miałam podobnie. Zobaczyłam, że da się go obejrzeć, gra Darin <3, ale od pierwszej rozmowy poczułam, że to przegadana nuda o niczym i do tego odgrzewany kotlet bez polotu, więc zaczęłam przewijać. Dialog z Darinem, myślę "świetny aktor to oglądam", a tu tak samo wieje banałem, nawet on nie uniósł swojego fragmentu. Pobieżnie oglądnęłam do końcówki i dziękuję, dobrze, ze nie zmarnowałam 1,5 h -_-
Nie warto. Lubię i doceniam hiszpańskie, czy latynoskie kino, ale tu to porażka.
Przypominał trochę kino Allena, ale Allen nawet przegadany jest znośny i do obejrzenia bez myśli "marnuję czas".

ocenił(a) film na 3
pixi222

Ja staram sie ogladac do konca bo czasem licze ze nudny z poczatku jak flaki z olejem film moze obrocic sie o 180st i zamienic w petarde jednak w tym przypadku bylo tylko gorzej;p Rowniez gustuje w hiszpanskiej kinematografi;) Ciesze sie, ze ktos powiela moje gusta;)
pozdrawiam

abdul85

Obejrzałam do końca, lecz przewijając, gdyż nie dało się oglądać tego normalnie :P Zakończenie już spokojnie próbowałam obejrzeć, ale kompletnie nic z niego nie wynikło o.O Puenta ? Wnioski ? Nijak tego nie było.

ocenił(a) film na 3
pixi222

Powielam zdanie w ponad 100%:) ok zakonczmy watek bo szkoda wywodow;) A tak z innej beczki, to widzialas moze ta pozycje:
http://www.filmweb.pl/film/Tylko+Ciebie+chc%C4%99-2012-629025 ?

abdul85

Nieee, nie gustuje w melodramatach, ale jeśli juz to obejrzałabym włoską http://www.filmweb.pl/film/Tylko+ciebie+chc%C4%99-2007-406755, bo gra tam Scamarcio :P XD

ocenił(a) film na 3
pixi222

A to obce mi nazwisko:) melodramaty tez nie...przedwczoraj ogladalem ''Skóra w której zyje'' - widzialas moze?

abdul85

Tak, 8/10. Almodovar w formie :D, ale wiem, jego albo się kocha albo nienawidzi :P

ocenił(a) film na 3
pixi222

ja tam ani kocham ani nie nienawidze;p to co moge ci polecic to ta pozycja:) moze nieogladalas i czyms w koncu Cie zaskocze:)

http://www.filmweb.pl/film/Instrukcji+nie+za%C5%82%C4%85czono-2013-674480

abdul85

Nie znam, może się skuszę. Dzięki :D

ocenił(a) film na 3
pixi222

Ciesze sie ze cos nasunalem czego nie znasz;) Moim zdaniem to prawie 2h dobrze spedzonego czasu:) Nie ma za co;) Do usług;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones